Mil-Spec Zinc Alloy A-18001K
MIL-A-18001K
MIL-A-18001K spesifikasyonu korozyon üzerine yapılan araştırmaların sonucudur.

MIL-A-18001K spesifikasyonu, metallerin ve alaşımların korozyon koruması (katodik koruma) için plakalar, levhalar, diskler ve çubuklar şeklindeki çinko anotlara (galvanik koruyucular) yönelik gereksinimleri kapsar.
MIL-A-18001K aynı zamanda, montaj amaçları için dökme göbekler gibi anot tasarım ve imalat özelliklerini de içerir.
Deniz suyu veya tuzlu çamurda Mil-Spec çinko tipik kullanımları:
Kullanımı son derece zordur ve döküm tasarımını basitleştirerek dengelenebilecek zayıf kalıp doldurma özelliklerine sahiptir.
MIL-A-18001K Kimyasal Analizi
| Analiz ( %) | MIL-A-18001K |
|---|---|
| Al | 0.1 – 0.5 |
| Cu | ≤0.005 |
| Mg | – |
| Pb | ≤0.006 |
| Fe | ≤0.005 |
| Cd | 0.025 – 0.07 |
| Sn | – |
| Si | – |
| Ni | – |
Paketleme
| Külçe Ağırlığı | 7 – 9 kg |
| Külçe Boyutu ( W x L x H ) | 12 x 49 x 3 cm |
|
Bundle Ağırlığı Çinko Alaşım Ayak |
900 – 1200 Kg |
|
Bundle Ölçüsü ( W x L x H ) Çinko Alaşım Ayak |
50 x 100 x 60 cm |
|
Palet Ağırlığı Euro Palet |
1500 – 2000 Kg |
|
Palet Ölçüsü ( W x L x H ) Euro Palet |
80 x 120 x 150 cm |
Ödeme ve Fiyatlama Şekli
| Ödeme Koşulu |
100% Peşin ( 30% depozit + 70% teslimattan önce )
|
| Fiyat |
LME + Prim
LME fiyatı, depozito ödemesi onaylandıktan sonra yapılabilir. LME resmi kapanış fiyatı teklifi için, müşterinin LME kapanışından 3 saat öncesine kadar bilgi göndermesi gerekmektedir. LME fiyatlaması yapıldıktan sonra değişiklik yapılmaz. |
|
Çalışma Şekli |
|
Fabrika Teslim
| Min Sipariş | 1 ton |
| Menşei | Türkiye (Kendi üretimimiz) |
| Fabrika Konum | Kocaeli / Turkiye |
|
Teslimat Koşulu
EXW Fabrika Teslim İçin |
Müşteri hazlırlanan siparişini fabrikadan teslim alır. |
| Teslimat Süresi | Sipariş miktarına bağlı |
| Fabrika Yakınlarındaki Deniz Taşımacılığı Limanları | Evyap Port / Yilport / DPworld Port |